Przegląd budowlany

Włącznik podwójny Ospel Kier – geometria i światło

Projekty wnętrz domów i mieszkania to bardzo skomplikowany i złożony temat. Określają one nie tylko podstawowe wyposażenie, ale także detale podkreślające charakter wnętrza. Wysublimowany klimat jest podkreślany przez pozornie nieistotne smaczki takie jak np. gniazdka, czy włącznik podwójny. Dlatego warto dobrze zastanowić się przed dokonaniem zakupu. Dlaczego warto więc postawić właśnie na włącznik podwójny Ospel Kier?

Włącznik podwójny Ospel Kier – geometria i światło

Osprzęt elektryczny Kier

Współcześni projektanci bardzo często czerpią inspirację z najbardziej zaskakujących dziedzin. Przykładowo, włącznik podwójny Ospel Kier jest całkowicie wzorowany na motywach geometrycznych. Klasyczne kształty znalazły swoje odbicie w serii osprzętu elektrycznego Kier. Charakteryzuje się ona prostymi i regularnymi kształtami. Widoczna w efekcie jest szczera fascynacja motywem minimalizmu. Wypukłość w centralnej części, która zdobi włącznik podwójny, podkreślają brzegi osprzętu.

Oryginalny kształt i zastosowanie łagodnych barw sprawia, że seria firmy Ospel stanowi doskonałe dopełnienie każdej aranżacji wnętrza. Kier dostępny jest w trzech standardowych wersjach kolorystycznych: beżowym, białym oraz brązowym.

KIER – nowoczesne serce domu

Dominującym trendem na obecnym rynku osprzętu elektroinstalacyjnego jest minimalizm. Cechuje się on przede wszystkim prostotą i wysublimowaną elegancją. Jest on wręcz niezbędnym warunkiem dobrego gustu i smaku w danej aranżacji wnętrz. Włącznik podwójny Ospel Kier to synonim minimalizmu. Decydując się na Kier wprowadzamy do danego wnętrza mocne nuty harmonii geometrycznych kształtów. Stanowi on nieodzowny element każdego nowoczesnego mieszkania.

Ponadto to właśnie detale wieńczą pożądany efekt wizualny. W innowacyjnych, futurystycznych wnętrzach perfekcyjnie sprawdzą się gniazdka elektryczne i inne elementy takie jak włącznik podwójny Ospel Kier opierający się kształtem na motywie kwadratu. Konkretne modele zostały także wzbogacone o dodatkowe dekoracyjne podświetlenie umieszczone zaraz przy przycisku. Detal w postaci diod LED dodaje nie tylko charakteru, ale jest także funkcjonalny.

Włącznik podwójny Ospel Kier jest wykonany z materiału spełniającego normy IP44, co sprawia, że jest odporny na większość różnego typu uszkodzeń mechaniczny i nie przepuszcza do wnętrza pyłów oraz wilgoci.

Włącznik podwójny Ospel Kier to najlepszy wybór do twojego domu

Włącznik podwójny marki Ospel sprawi, że szybko zapomnisz o konkurencji. Osoby remontujące mieszkanie lub budujące dom rzadko kiedy zwracają uwagę na szczegóły takie jak jakość i wygląd osprzętu elektroinstalacyjnego. Wydaje się, że jest to jeden z elementów, na którym można nieco zaoszczędzić. Niestety tak nie jest i wielu klientów zauważy po jakimś czasie, że źle dobrane gniazdka i włączniki bardzo szybko żółkną lub ulegają odkształceniom.

Ponadto dobrze dobrane włączniki i gniazdka od razu rzucają się w oczy. Prace remontowe nie muszą być uciążliwe. Mogą trwać krócej jeżeli fachowiec, który go przeprowadza ma pod ręką materiały, które zapewniają prosty montaż i nie są delikatne. Produkty marki Ospel w tym aspekcie to gwarancja wysokiej klasy w przystępnej cenie.